Бившият вече депутат от ГЕРБ Антон Тодоров е дал под съд предаването "Господари на ефира", а искът му срещу тях е за 50 000 лева.
Това разкри самият Тодоров, който коментира защо не е пожелал да приеме с чувство за хумор връчения му "Златен скункс".
Тодоров завел иска си, след като на 29 юни в предаването негова снимка била показана редом до тези на Химлер и Хилтер, а лицето му било монтирано върху кадри на нацисти в униформи.
По съвет на адвоката си бившият гербер не трябвало да общува с екипа на предаването, затова и не искал да приеме скункса от Боби Ваклинов.
Тодоров не посочва кога е завел делото и на какъв етап е то.
Той коментира и вчерашният протест на журналисти, в навечерието на който той подаде оставка от парламента. По думите му половината присъстващи на демонстрацията били "от сектата на Прокопиев. Другите бяха службаши на още двама олигарси, с повдигнати обвинения за десетки милиони".
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
1
13.10 2017 в 09:59
България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски
Охрана не пусна китаристa на Guns N'Roses Slash във VIP зоната на холивудска премиера
Президентът Йотова в Карлово: Левски превърна свободата в национален идеал
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски