Юсейн Болт защити атлетите на пресконференция, която се превърна в шоу спектакъл.
"Хората трябва да имат надежда. Отсяваме лошите (атлети, взимащи допинг - б.ред). Вървим в правилната посока", заяви Болт.
На отговор на въпрос дали спринтовете на олимпиадата ще бъдат без допинг той каза, че "нищо не може да е сигурно".
Спринтьорът потвърди, че това ще бъде последната му олимпиада, и каза, че е направил всичко и се е доказал.
Някои репортери заявиха, че отговорите му са важни, но пресконференцията е била интересна, защото е се е превърнала в спектакъл.
С влизането си в залата спортистът се обърна към журналистите и каза: "Първо, трябва да аплодирате по-силно!".
Норвежец, които беше сред журналистите, взе микрофона и израпира подкрепата си за Болт.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35235
1
12.08 2016 в 08:55
Поздрав!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци