Националната ни галерия отбелязва Деня на народните будители - 1 ноември (сряда), със свободен вход от 10:00 до 18:00 часа, съобщава Министерство на културата.
В Деня на народните будители, в който си припомняме за непреходното дело на българските просветители и книжовници, свободен вход за посетителите ще има за експозициите в Двореца на пл. "Княз Александър I" №1 в София, в Галерия „Квадрат 500”, в Музея на християнското изкуство в криптата на храм-паметника „Св. Александър Невски“, както и в Музея на социалистическото изкуство на ул. "Лъчезар Станчев" №7 в кв. "Изгрев".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен