Лудогорец също се издъни след скандален мач със Славия

Левски остана лидер в класирането

OFFNews 25 август 2019 в 22:34 1539 0

Лудогорец и Славия завършиха 0:0 в най-скандалния мач от началото на сезона. Мачът ще бъде запомнен с изключителните грешки на съдийската бригада, която беше предвождана от Стефан Апостолов.

Реферите порязаха по веднъж и двата тима. В края на първото полувреме вратарят на гостите Антонис Стергиакис беше изгонен заради несъществуваща игра с ръка извън наказателното му поле.

В 79-ата минута бе отменен и чист гол на Вандерсон заради засада. Бразилецът близо минута, след като вкара топката в мрежата, не знаеше какво се случва и продължаваше да празнува.

В крайна сметка след странен мач, изпълнен със странни отсъждания, Славия спря Лудогорец. Така разградчани загубиха първото място в класирането на първенството за сметка на новия лидер Левски.

"Сините" са с актив от 16 точки, с 1 повече от "орлите". Славия пък е на 7-о място с 9 пункта.