40 души се псуват на мач в Ловеч

OFFNews 26 февруари 2017 в 17:07 3843 1

Не повече от 40 зрители платиха билети в Ловеч за мача Монтана - Пирин. Гостите биха 2:1 с обрат след почивката и гол на вечния Иван Цветков.

Двадесетина  фенове от Благоевград, десетина от Монтана и още 10 местни се изпънаха на слънцето, за да видят елитен футбол. Толкова бяха и хората на съседното игрище, които ритаха футбол или се наслаждаваха на майсторството на приятелите си.

тези вътре на стадиона нещо се изнервиха и започнаха да се обиждат непрекъснато. Псувните летяха, а няколко заплахи накараха полицаи да застанат по-плътно между тях.

Иначе Монтана започна много силно  и откри заслужено чрез Дани Генов. Пирин направи обрат след почивката благодарение на ветерани. Първо Дани Младенов изравни, а накрая резервата Иван Цветков съсипа символичните домакини с левачката.

"Казах на почивката, че ще победим 3:1, защото играехме правилно", похвали се треньорът на Пирин Милен Радуканов, който записва втора поредна победа начело на благоевградския тим.

Монтана е твърдо последен с 9 точки. Пирин е девети с 25.