Шофьор блъсна 67-годишна жена на пешеходна пътека, след което избяга, предаде БГНЕС.
Инцидентът е станал вчера около 22.00 ч. на бул. "Димитър Солунски" в Благоевград.
Възрастната жена е пресичала на неосветената "зебра" на път към дома си в ж.к. "Запад". Тя е била блъсната от кола, която се движила по посока към ЮЗУ "Неофит Рилски". Шофьорът не е спрял на пешеходната пътека и е избягал от мястото на инцидента.
Жената е с фрактура на глезена и охлузни рани по тялото. Приета е в Спешното отделение в болницата в Благоевград.
Свидетели на инцидента споделили, че колата е била сив Фолксваген "Пасат", като шофьорът не е спрял на пешеходна пътека.
Издирването на водача и колата продължава.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни