Организаторите на днешния мащабен протест в столицата извадиха шапки и касички около микробуса с озвучителна техника пред парламента и помолиха хората да оставят по 20 стотинки за наема й.
Това стана около 15:30 ч, малко след като официално бе обявен краят на днешното шествие, в което се включиха десетки хиляди хора.
“Ето кой ни плаща, народът ни плаща”, посочиха те, докато голяма върволища от граждани пускаше пари. Неформалните водачи благодариха и на протестиращите, и на полицията за мирния митинг, който мина без инциденти.
На площада се заформи и хоро.
Полицията наблюдава спокойно отстрани.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен