В сряда започва процедурата "Easy визи", обяви американският посланик Джеймс Уорлик пред Дарик радио.
С процедурата ще се облекчи получаването на виза от страна на българите.
„Не става дума за вдигането на визите за САЩ, но посредством тази процедура ще има още по-голямо улеснение за получаването на виза за Съединените щати, затова именно така се казва. Това е от интерес за българите, тъй като ще улесни още повече получаването на виза от страна на българите и също така ще насърчи още повече пътуванията на българите в САЩ, а също така смятам и инвестициите", каза Уорлик.
„Нямам съмнения, че рано или късно България ще стане част от програмата за безвизов режим на САЩ, но не мога да прогнозирам кога. Надявам се, това решение да бъде взето възможно най-скоро", коментира още американският посланик.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.04 2012 в 13:53
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други