Авария остави част от София без ток (обновена)

21 June 2013 в 07:59 2895 2
Ток. Снимка: БГНЕС
Ток. Снимка: БГНЕС

Прекъснатото тази нощ електрозахранване в някои части на столицата около район „Подуене” и "Оборище" още не е възстановено въпреки уверенията на ЧЕЗ, че това ще стане най-късно в 8 ч тази сутрин.

И към 10 ч ток няма, защото все още се търси причината за аварията, станала тази нощ. По информация на ЧЕЗ засегнати са между 600 и 800 абонати в столицата.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша