Втора катастрофа с участието на BMW джип в София днес. Този път лъскавото возило е бежово.
Това стана ясно от снимка, публикувана във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
Авторът на публикацията пояснява, че шофьорът се е опитал да изпревари дълга колона коли на натовареното Симеоновско шосе, при което се ударил в автомобил в насрещното платно.
Заради катастрофата задръстването в района станало още по-голямо.
По-рано днес репортер на OFFNews видя, че бял BMW джип се е ударил челно с мотор по средата на кръстовище в близост до НДК.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7450
2
10.10 2024 в 15:19
2920
1
10.10 2024 в 14:49
поредният оръфляк "язе карам жипка втора употреба ,нов внос и моем да си праим сичко" дето се има за безсмъртен.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Проклятието подейства: Англия - Гана 0:0