Шофьор, минал на червено, блъсна кола на НСО

OFFNews 04 January 2023 в 21:23 5648 0
НСО

Снимка НСО - архив

Няма пострадали при катастрофата

Тази вечер около 18.20 часа на кръстовището при НДК в София два автомобила, един от които е служебен - на Националната служба за охрана, са ударени от шофьор, преминал на червен светофар.

Няма пострадали при катастрофата.

В момента на произшествието в служебния автомобил на НСО не е пътувало охранявано лице, уточняват от пресцентъра на националната служба.

Мястото на катастрофата е обезопасено от служители на МВР.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026