
29-годишен мъж загина, а трима са ранени в катастрофа, станала днес на главен път Е-79, край Благоевград.
С опасност за живота са двама от ранените. Те са съпрузи - мъжът е на 59 г., а жената - на 53 г. - от Благоевград. Те са настанени в реанимацията в болницата в града.
Мъжът е с открита фрактура на подбедрицата и тежка гръдна травма. Съпругата му е също с гръдна и коремна травма, съобщава БГНЕС. Третият пострадал е пътувал на задната седалка в същия автомобил - "Пежо", движещо се от Благоевград в посока Симитли. Състоянието му не е тревожно, той е освободен за домашно лечение.
Катастрофата станала, когато автомобилът "Пежо", управляван от 53-годишния мъж, навлязъл в насрещното движение и се ударил челно в друг автомобил "Пежо", с кюстендилска регистрация. Неговият водач - 29-годишен мъж - е загинал.
Той е от Дупница и е пътувал към родния си град.
При удара автомобилът му се запалва, загасен е от пристигналите на място огнеборци.
Тримата пострадали от пежото, навлязло в насрещната лента, са извадени, след като са рязани ламарините на автомобила им.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
07.06 2015 в 04:15
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
06.06 2015 в 22:26
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
06.06 2015 в 19:04
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Последни коментари
kosmio
Само тази седмица в Lidl: двойно повече кашу на същата цена
alfakentavur
Проф. Кантарджиев: Не мажете ухапаното от кърлеж с йод
Constanza
Парламентарната рулетка се завърта за втори път, ДСБ потвърди подкрепата си за Денков
user4eto
Заспиване на шофьора е причина за катастрофата на ''Тракия''
dolivo
Прокуратурата разследва депутат за заплахи срещу Радостин Василев
Constanza
Млада жена почина в болница в Пловдив, според близките ѝ не е получила адекватна помощ
user4eto
Прокуратурата разследва депутат за заплахи срещу Радостин Василев