Екипът на УМБАЛСМ "Пирогов" отдава специална почит на медицинските служители, посветили живота си на пациентите преди, по време и след пандемията от COVID-19.
В лечебното заведение беше открит специален монумент в памет на загиналите медици от болницата, който да напомня за изпълнения им дълг. Паметникът се намира в двора на болницата, вляво от входа на параклиса.
Коронавирусът отне живота на повече от 38 хиляди души.
Първият доказан случай стана ясен на 8 март 2020-та година.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия