Над 220 000 лв. са събрани за месец и половина в Националната кампания на Български лекарски съюз „За героите в бяло“, чието лице е футболната звезда Димитър Бербатов.
В централата на БЛС продължават да пристигат и материални дарения: маски, очила, защитни облекла за еднократна употреба и др.
Поредните пратки бяха разпределени до Регионалните лекарски колегии в: Благоевград, Бургас, Варна, В.Търново, Видин, Враца, Габрово, Добрич, Кърджали, Кюстендил, Ловеч, Монтана, Пазарджик, Перник, Плевен, Пловдив.
Съответните структури на БЛС ще преразпределят и насочат маските за многократна употреба, ръкавиците, защитните облекла, както и всички получени доставки до най-нуждаещите се лекари и медицински специалисти в съответните области.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец