Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Волейболистите ни отстъпиха пред Канада във Варна

OFFNews 10 юни 2017 в 23:19 2270 0

Националите по волейбол допуснаха болезнена загуба от Канада с 1:3 гейма във втория си мач от домакинския турнир в Световната лига във Варна.

Поражението дойде само ден след волевата победа над световния шампион Полша с 3:2 и умората определено си каза думата, макар нашите момчета да не се дадоха без бой.

В последния си мач в неделя България играе с олимпийския шампион Бразилия, който няма загуба във Варна, след като днес победи Полша с 3:1.

Първият гейм беше спечелен от "кленовите листа", които наложиха волята си с 27:25. Във втория гейм отново Канада спечели след изключително драматичен гейм и равностойна игра - 30:28. Третият гейм беше в полза на момчетата на Пламен Константинов,които след 25:21 се върнаха в мача.

В четвъртия гейм Канада наложи все пак волята си, като спечели с 25:23, а с това и мача.

В решителния четвърти гейм нашият тим поведе с 4:1, след това дръпна с 8:3 и 10:4, но допусна равенство 12:12 и пълен обрат до края на гейма.