48-годишният уелсец Марк Хюз е новият мениджър на Куинс Парк Рейнджърс.
На поста бившият национален селекционер на Уелс, който поема четвърти клуб от Висшата лига, след като бе мениджър и на Блекбърн, Манчестър Сити и Фулъм, замени уволненият през уикенда Нил Уорнък.
Хюз бе първата опция за босовете на Куинс Парк Рейнджърс след изтгонването на Уорнък.
"Напълно съм наясно с това, което пи предстои - заяви Хюз веднага след като официално бе представен като нов мениджър на 17-ия във Висшата лига на Англия. - С ръководството на Куинс Парк Рейнджърс се разбрахме изключително бързо. Веднага ме убедиха в идеите си. Амбициите им са вдъхновяващи.
Куинс Парк Рейнджърс е клуб с невероятна история и феноменални фенове. Разбира се, първата ми задача е отборът да запази мястото си в елита. Ако направим това, ни чака светло бъдеще.
Фантастично е да се завърна отново към треньорството".
За последно Марк Хюз бе начело на Фулъм, където престоя от лятото на 2010 до лятото на 2011 г.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец