Нова телевизия ще излъчи днес на живо двубоя от полуфиналите на тенис-турнира Уимбълдън между Григор Димитров и Новак Джокович, съобщи медията. Началният час е 15 ч.
Развитието на срещата може да следите и на OFFNews.bg.
Двубоят ще се излъчва и на два големи екрана на столичния стадион "Академик", като входът е свободен.
Най-добрият ни тенисист излиза в исторически мач срещу сърбина, след като отстрани миналогодишния шампион Анди Мъри с 3:0 сета.
Мачът между Димитров и Джокович е първи в програмата за днес на централния корт в лондонския "Ол Ингланд Клъб". Веднага след срещата запчова другият полуфинал, в който излизат носителят на седем титли от изданието Роджър Федерер (Швейцария) и Милош Раонич (Канада).



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
04.07 2014 в 10:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци