Манчестър Юнайтед без проблеми срещу Куинс Парк Рейнджърс

Васил Георгиев 18 декември 2011 в 16:40 1254 0

runie
runie
Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед победи с 2:0 като гост Куинс Парк Рейнджърс в мач от XVI кръг във Висшата лига. На "Лофтъс Роуд" "червените дяволи" нямаха никакви проблеми срещу домакините. Уейн Рууни изведе гостите напред в резултата още в 1-ата минута, забивайки 12-ото си попадение за сезона. В 56-ата минута Майкъл Карик офороми крайното 2:0. За Юнайтед това е трета поредна и 12-а победа от началото на кампанията. Тимът ан Куинс Парк Рейнджърс пък регистрира 8-ата си загуба за сезона и втора поредна. Димитър Бербатов отново се не появи в игра за Манчестър Юнайтед. Сър Алекс Фъргюсън заложи в атака на Рууни и Уелбек,а през втората част в игра се появи Хавиер Ернандес. Англия, Висша лига, XVI кръг Уулвърхемптън - Стоук Сити 1:2 Уигън - Челси 1:1 Нюкасъл - Суонзи 0:0 Фулъм - Болтън 2:0 Евертън - Норич 1:1 Блекбърн - Уест Бромич 1:2 Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Юнайтед 0:2 От 16 часа Астън Вила - Ливърпул от 17 часа Тотнъм - Съндърланд От 18 часа Манчестър Сити - Арсенал Класиране 1. Манчестър Юнайтед    39 точки 2.Манчестър Сити    38 т (мач по-малко) 3.Челси    32 т. 4.Тотнъм    31 т. (два мача по-малко) 5.Арсенал    29 т. (мач по-малко)