Красен Кралев и Боби Михайлов показват ремонтирания Национален стадион

OFFNews 02 септември 2015 в 07:45 2449 0
Красен Кралев и Боби Михайлов показват ремонтирания Национален стадион

Министърът на младежта и спорта Красен Кралев и президентът на Българския футбол съюз Борислав Михайлов ще открият днес реновирания Национален стадион „Васил Левски“.

На кратката церемония ще присъства също и треньорът на националния отбор Ивайло Петев.

"На съоръжението е поставено ново тревно покритие на терена и чисто ново информационно табло. Извършени са и освежителни ремонтни дейности", съобщат от пресцентъра на спортното министерство

Първи на тревната настилка на стадиона ще стъпят националите на Норвегия. Официалната пресконференция на селекционера Пер-Матиас Хьогмо е насрочена за сряда, 2 септември от 18:30 часа в зала „Родина“ на стадион „Васил Левски“. Официалната тренировка ще започне в 19:00 часа и ще бъде открита през първите 15 минути за акредитирани представители на медиите.

Пресконференцията преди официалната тренировка на България на Националния стадион "Васил Левски" на 2 септември ще започне около 20:00 часа в зала "Родина". Тренировката на "Васил Левски" е с начален час 20:30 часа и също ще бъде открита за медии в първите 15 минути.

Двубоят между България и Норвегия е на 3 септември от 21:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Следете новините ни в :
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !

 
X

Докато вярваш, че можеш да променяш света, си журналист. Когато разбереш, че е глупост — ставаш PR