Болтън с 13-а загуба за сезона

Васил Георгиев 17 декември 2011 в 19:16 1170 0

Оуен Койл
Оуен Койл

Отборът на крилото на националния отбор по футбол Мартин Петров Болтън регистрира 13-ата си загуба за сезона.

В мач от XVI кръг на Висшата лига тимът на мениджъра Оуен Койл загуби като гост на Фулъм с 2:0. Мачът на "Крейвън Котидж" бе решен в рамките на две минути. В 32-ата Клинт Демпси изведе Фулъм напред в резултата, а само две минути по-късно Брайн Руис оформи крайното 2:0. За Фулъм това бе едва четвърта победа за сезона. Болтън пък регистрира петата си поредна такава и се закотви на дъното на класирането. Въпреки трагичните резултати на тима мениджърът Оуен Койл (на снимката) продължава да не залага на Петров и го държи на пейката. Врачанинът не получи шанс за изява и в този мач.

Англия, Висша лига, XVI кръг

Уулвърхемптън - Стоук Сити 1:2 Нюкасъл - Суонзи 0:0 Фулъм - Болтън 2:0 Евертън - Норич 1:1 Блекбърн - Уест Бромич 1:2 От 19,30 часа Уигън - Челси