Бербатов със страхотен гол при победа на Монако (видео)

OFFNews 08 март 2015 в 08:50 5408 0

Димитър Бербатов отново прояви своя гений на терена и въпреки че влезе като резерва, българинът направи разликата в мача и отбеляза страхотен гол за своя Монако.

Монегасите биха с 3:1 Евиан в 28-ия кръг на Лига 1.

Бербо се появи на терена в 19-ата минута, когато замени принудително Яник Ферейра Караско, който се контузи. В 35-ата минута българинът вкара за 2:0, след като се освободи от Джонатан Менса и технично преодоля вратаря Бенжамен Льороа, за да реализира. Преди това Антони Мартиал бе открил за монегаските. През втората част младият Лами Туре вкара и трети гол за Монако, а в края на мача Моду Сугу вкара почетното попадение за домакините.

Преди няколко дни Бербатов смълча цял Лондон с гола си срещу Арсенал в мач от 1/8 финалите на Шампионска лига. Френският тим победи с 1:3 тима на Арсен Венгер и си осигури комфортна преднина за реванша, който ще се играе този месец.