Интересни възпитателни мерки показаха в столичния квартал "Слатина". Читател изпрати снимки до OFFNews на ван, паркиран точно пред кофите за боклук.

Комшии, които явно не са успели да изхвърлят отпадъците си. И са решили да накажат шофьора с нещо по-оригинално от вдигане на чистачките. Така са стигнали до решението да закичат едната с плик, пълен с боклук. Доста миризлив, твърди човекът, изпратил ни снимките.
Така освен пукането на гуми и драскане с ключ към съседските войни се допълва закичване на предното стъкло с боклук. Затова ако паркирате в "Слатина", внимавайте да сте далеч от кофите.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден
Американският Сенат символично задължи Тръмп да пита Конгреса, ако иска да воюва с Иран
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии