Вечно строящата се магистрала "Хемус" днес отново ще подложи на изпитание всички, пътуващи в посока София.
В 8,30 часа тази сутрин ще бъзе затворен тунрл "Витиня" в посока София, съобщават от пресцентъра на Агенция „Пътна инфраструктура“. Причината за затварянето на тунела е обследване на електрическата инсталация на съоръжението. Тунелът ще бъде затворен до 16,30 часа следобяд, а трафикът от 30-ия до 35-ия км ще се отбива по първокласния път Ботевград – София.
От АПИ предупреждават шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, като следват стриктно поставената пътна сигнализация.
През март, заради текущ ремонт, движението в тунел „Витиня“ беше временно ограничавано в два последователни дни.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
13023
1
12.04 2023 в 09:10
С безценния принос на др. Тодор Живков и неговия пазвант и ученик др. Боко Борисов и ОПГ-то Му.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие