Поради очаквания засилен трафик към столицата и ремонтните дейности, извършвани на автомагистрала „Тракия“, е създадена организация за регулиране и пренасочване на движението, при натоварване, по различни направления.
При евентуални затруднения по предвидения обходен маршрут по път II-66, леките автомобилите ще бъдат пренасочвани по път I-5 - Димитровград - АМ „Марица“ - АМ „Тракия“.
В ремонтирания участък, при км 160, където движението се извършва двупосочно в едното платно, ще бъдат осигурени две ленти за движение в посока София до 10 май.
От Пътна полиция препоръчват на водачите да използват и слабо натоварения път I-6 (Подбалкански).
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец