Половината гласували в анкетата на OFFNews.bg не гледат телевизия.
Това сочат резултатите от събраните 865 гласа в отговор на въпроса „Коя телевизия гледате?“. Бойкотиращите телевизията са 434. Второто място е с много по-малко гласове – 144 – и е за отговора „Друга“. А за трите дадени отговора – БНТ1, bTV и TV7 има съответно 101, 60 и 37 гласа. Новата анкета е отворена за гласуване и е посветена на наистина горещата тема от последните дни – пожара на Витоша. Възможните отговори на въпроса „Защо се наложи доброволци да гасят пожара?“ са „Защото им пука“, „Защото пожарът се оказа твърде голям, а техниката - твърде оскъдна“, „За да може после Бойко да среже лентата“ и „За да не ги обвиняват, че само лежат на Орлов мост и тъпчат цветенцата“. Досега гласувалите са 125.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
09.07 2012 в 15:23
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци