Бенефисът на олимпийските ни медалистки по художествена гимнастика ще бъде излъчен на 25 декември по bTV. Той е включен в празничната програма с начален час 17:00.
Бенефисът се състоя вчера в столичната зала "Арена Армеец". В него участваха петте медалистки Симона Дянкова, Мадлен Радуканова, Ерика Зафирова, Стефани Кирякова и Лаура Траатс. В спектакъла "Сън" се включиха и двете ни индивидуалистки, които приключиха кариерата си в изтеклия олимпийски цикъл - Катрин Тасева и Невяна Владинова. Участва и Теодора Александрова, която първоначално бе в състава на отбора, завоювал олимпийското злато в Токио. Чрез видеопоздрав се включи и елена Бинева, която също бе в отбора в неговите първи години, но се оттегли заради контузия. В момента тя е в Хонконг, където работи в модната сфера и заради това не успя да присъства лично.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец