Кандидат-кмет изгони журналисти от изборна секция

OFFNews 25 October 2015 в 15:19 2706 2
Кандидат-кмет изгони журналисти от изборна секция

Кандидат-кмет на с. Манолово, община Павел Баня изгони журналисти от изборна секция с викове, съобщи БГНЕС.

До инцидента се е стигнало, след като е бил подаден сигнал за купуване на гласове и репортери са отишли на място за да проверят на място за какво става дума.

„Оставете ни на мира, след края на изборния ден ще ви дадем информация за каквото искате”, заяви кандидатът за кмет Мурат Муллаахмедов. На въпрос „Гоните ли ни?”, той отвърна „Да, гоня ви”.

На изпроводяк група хора пред изборната секция изпратиха журналистите с мощно „у-у-у-у”.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша