Вандализъм в Стара Загора, Ботев би 1:0 Верея (видео)

OFFNews 19 април 2017 в 21:17 2999 0

Снимка Пловдив дерби

Ексцесии прекъснаха първия полуфинал за купата на България между Верея и Ботев в Стара Загора. Пловдивчани направиха важна крачка към финала, като биха 1:0. Там ги чака Лудогорец, който помете 4:0 Литекс в първата среща и чака протоколен реванш.

Единственото попадение в срещата отбеляза Косоко от дузпа в даденото от съдията продължение. Но това далеч не еше най-интересното.

През втората част двубоят бе прекратен за няколко минути. Недоволни от решенията на главния съдия Чинков, феновете на Ботев счупиха предпазната ограда и тръгнаха да нахлуват на терена. Гостите бяха напълнили сектор "В" на стадион "Верея".

В крайна сметка не се стигна до сериозни ексцесии и срещата продължи. Иначе и двата отбора скъсаха топката в скучен мач. Реваншът е след седмица в Пловдив.