Само един отбор от топ 5 на първенствата в Европа остана непобеден и името му е доста изненадващо.
Без загуба до момента върви единствен германският Хофенхайм, който в изминалите 16 кръга от Бундеслигата записа 6 победи и 10 равенства.
Това му определя пето място във временното класиране на 11 точки от лидера Байерн Мюнхен.
До снощи в компанията на Хофенхайм беше и Реал Мадрид, но "белия балет" отстъпи с 1:2 при гостуването си на Севиля на "Рамон Санчес Писхуан" в драматичен мач, решен едва в добавеното време, когато Стеван Йоветич вкара победното попадение за тима от Андалусия.
Така беше сложен край на серията от 40 мача без загуба, която започна от април 2016 г.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни