Левски продължава подготовката си по време на паузата за националните отбори. Старши треньорът Славиша Стоянович може да разчита на голяма група футболисти.
Вчера наставникът натовари максимално възпитаниците си. Единствено Иван Горанов и Илия Димитров тренираха на облекчен режим, а заради ангажименти с националния отбор отсъства нападателят Станислав Костов, информира "Тема Спорт".
Капитанът на Левски все още изпитва болки в областта на бедрата, заради което отпадна от сметките на селекционера Петър Хубчев. Той се очаква да бъде на линия за домакинството на Ботев (Враца) идната седмица. Нападателят Илия Димитров тренира на пясък, за да натовари максимално мускулатурата си след контузията.
На "сините" им предстои контрола с втородивизионния Монтана утре. Срещата на стадион "Георги Аспарухов" ще стартира в 11:30 часа, а двубоят ще може да се наблюдава единствено от сектор А при свободен вход.
Очаква се сред 11-те да започне Луан Виана.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
Тайно ''окръжно'' и скандал заради премахването на езиковите паралелки
Тръмп изрази опасения за мегасделката между Netflix и Warner Bros. за $72 млрд.