Левски постигна обрат срещу Партизан в Червен бряг за Купата на България

OFFNews 21 октомври 2020 в 16:28 2675 0

Отборът на Левски продължава в 1/8-финалите на турнира за Купата на България, след като постигна обрат от 0:1 до 4:1 срещу аматьорите от Партизан като гост в Червен бряг.

Играещият треньор на домакините Любомир Иванов откри резултата в 34-ата минута с удар от наказателното поле след контраатака.

Радостта на футболистите на Партизан и феновете в Червен бряг трая само две минути, след като нападателят на "сините" Валери Божинов изравни. Здравко Димитров направи обрата пълен в 42-ата минута.

След почивката домакините се вдигнаха на щурм, но вместо това получиха трети гол, след като Петьо Петков отбеляза в собствената врата. В самия край на мача Мартин Петков оформи крайното 4:1 в полза на гостите от София. Преди това пък гредата спаси Партизан от попадение.