Ботев Пловдив надигра Славия, Неделев отново блести за 'канарчетата'

OFFNews 16 февруари 2019 в 19:32 1437 0

Ботев Пловдив победи с минималното 1:0 Славия в среща от 21-ия кръг на Първа лига. В герой за "канарчетата" отново се превърна Тодор Неделев. Халфът помогна с гениално отиграване при попадението, което реализира Антонио Вутов.

Гостите доиграха последните няколко минути от мача с 10 души, след като червен картон получи Емануеле Джерия. На негово място под рамките на вратата се появи Георги Петков, а заради забавянето на играта реферът продължи мача с цели 6 минути.

"Канарчетата" вече заемат 4-о място във временното класиране, като са на две точки пред Берое и на три зад Левски, преди мача на "сините" от текущия кръг. "Белите" са в долната половина на таблицата и имат минимални шансове за място в Топ 6.