Бившият вътрешен министър Цветан Цветанов е извикан за разпит в прокуратурата, като се очаква още днес да му бъдат предявени обвинения.
В края на миналата седмица той призна, че е получил призовка, но е категоричен, че никога не е използвал нерегламентирано СРС-та.
Очаква се прокуратурата да наложи на Цветанов мярка за неотклонение "парична гаранция" или "подписка".
Цветанов сам се отказа от депутатския си имунитет, след като главният прокурор внесе искане за това в парламента.
Във вторник срещу бившия вътрешен министър започна още една проверка. По искане на прокуратурата, Националната агенция за приходите (НАП) прави ревизия на проверката за имотното състояние на Цветанов. Съмненията са, че тя е компрометирана от бившия шеф на данъчните Красимир Стефанов, който сега е депутат от групата на ГЕРБ.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро