Първият сняг в София, който заваля следобед, доведе до затварянето на пътя Княжево-Владая за тежкотоварни автомобили над 16 тона, съобщиха от Столичната община.
Препоръчва се тежкотоварните автомобили да преминават по Южната дъга на Околовръстния път и да търсят връзката с автомагистрала „Люлин”.
От общината обявиха, че е започнало приоритетно почистване на снега от улиците с масов градски транспорт.
Кметството призова шофьорите да са внимателни, да шофират само със зимни гуми и съобразена скорост.
НИМХ предупреждава, че утре ще вали сняг в по-голямата част от страната и ще се образува тънка снежна покривка. Ще има снежни виелици и навявания.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни