В OFFNews ще запомним 15 януари като деня, в който достигнахме 10 000 фенове на Фейсбук страницата си.
Сайтът стартира през януари 2012 г. и тогава бе трудно дори да си мечтаем за такава подкрепа. Страницата ни във Фейсбук бе създадена през февруари 2012 г. и трябва да си признаем, че дълго време я подценяваме.
И така докато дойдоха протестите на Орлов мост, когато много от информацията дойде именно през Фейсбук. Чрез групата ни получихме много от най-хубавите текстове и коментари. Опитваме се да следим всеки сигнал, който постъпва през нея, да го проверяваме и реагираме.
Потушаването на пожарите на Витоша беше доказателство за силата на социалните мрежи и как през тях може да се родят феномени, които променят обществото ни.
Приятели, благодарим ви за доверието!

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15.01 2013 в 17:49
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
15.01 2013 в 16:38
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
15.01 2013 в 13:57
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кремъл щастлив, че Тръмп не го смята вече за пряка заплаха
София е в топ 5 за евтин туризъм на канадски портал
Манол Глишев: Днешните протестиращи са хора, които не се задоволяват с малко (видео)
Ню Йорк Таймс: Зеленски отслаби надзорниците в държавните компании и създаде условия за корупция
Прогноза за 2026 г.: Путин напада Европа, а Китай - Тайван
Откога Румен Радев стана обикновен гражданин
София е в топ 5 за евтин туризъм на канадски портал