Майка изостави новороденото си дете на пейка в коридора на „Вътрешно отделение” МБАЛ „Св. Пантелеймон” – Ямбол вчера. Бебето е било облечено в дрешки и повито в пелена, но е "прибрано" в черен найлонов плик.
Около 16 ч. на телефона в ямболската полиция е получен сигнал от служител в болницата „Св. Пантелеймон”, който съобщил за намерено новородено момиченце.
"Детето е без опасност за живота и е настанено в Неонатологично отделение на МБАЛ - Ямбол", казаха за OFFNews от болницата.
Полицията в Ямбол работи по установяване самоличността на майката. По случая е образувано досъдебно производство. Пред OFFNews от полицията не пожелаха да дадат повече сведения.
Умоляват се гражданите, които имат информация по случая, да се обадят на тел. 112 или да съобщят в най-близкото полицейско управление, апелираха служителите на реда.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец