Втори ден част от Варна ще е без вода заради отстраняване на аварията на магистрален водопровод, съобщиха от варненското ВиК.
Без вода от вчера са абонатите в района на Погребите и живеещите под ул. „Тодор Влайков”, компелкс „Галата”, кв. „Аспарухово”, Южна промишлена зона, района на блоковете по ул. „Девня” и жп. гарата във Варна.
Заради възникнали допълнителни усложнения при отстраняване на аварията на магистралния водопровод времето за възстановяване на водоподаването се увеличава до 11 ч. днес, предупредиха от ВиК.
Вероятно в първите часове след отстраняване на аварията водата няма да бъде годна за пиене и приготвяне на храна, предупредиха от ВиК-Варна.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес