Анонимните сринаха сайта на ДКЕВР малко преди 21 часа. В момента сайта е недостъпен, при изписването му се появява надпис, че няма достъп до страницата.
Ето и съобщението, което анонимните разпространиха с обяснение защо са го направили:
Днес свалихме сайта на ДКЕВР, dker.bg, регулаторът работещ за ЕРП-тата и производителите на ток, пренебрегващ интересите на хората. Ние няма да ги оставим да ни разиграват отново с поредното увеличение на тока, поради което изразяваме недоволството си.
Ние сме Анонимните!
Ние сме легион,
ние не забравяме,
ние не прощаваме.
Твърде късно е да ни очаквате, ДКЕВР!
На сайта си Анонимните са оставили и послание на английски. То гласи: It's not just you. dker.bg looks down from here!
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни