Кола падна от мост в София, двама души пострадаха

OFFNews 23 May 2024 в 13:39 4124 0
СДВР

Снимка БГНЕС/Антон Станков

Пострадалите са откарани в болница

Автомобил падна от мост в София. Инцидентът е станал на столичната улица "Самоковско шосе", предаде БНР.

При катастрофата са пострадали двама души - мъж на 33 години и 40-годишна жена. Те са откарани в болница "Св. Анна".

Причините за катастрофата се изясняват.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша