

Ед Шийрън реши, че ако спре алкохола, ще възстанови по-бързо от катастрофата, съобщи в. "Мирър". След като претърпя злополука с колело в Лондон и счупи китката на дясната си ръка и нарани лакътя на лявата, певецът бе принуден да отмени концертите от предстоящото си турне в Азия.
„Оказва се, че ако пия, ще забавя възстановяването си, затова спирам!“, заяви певецът, който се надява да се върне на сцената след около месец.
Травмите принудиха певеца да отмени датите на концертите си в Тайпе, Осака, Сеул, Токио и Хонг Конг, първата от които е на 22 октомври.
Спомняйки си за катастрофата си, Шийрън разкри, че не е осъзнал колко ранен е бил непосредствено след сблъсъка.
"Станах и се върнах вкъщи, след което си легнах. Сутринта се събудих със силна болка и отидох в болница", спомня си той.
Певецът сподели, че му е тежко, защото не е в състояние да отговори на имейлите и писмата, които притеснени близки и приятели са му изпратили.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Johnny B Goode
Бразилия ще изпълни заповедта от Хага, ако Путин стъпи на нейна територия
Cezar
''Страна на възможностите''. Москва кани българските IT-та да емигрират в Русия по улеснена процедура
Mateevk
Зеленски пристигна на фронта в Бахмут
6екеr4о
Руският следствен комитет плаши със съд магистратите от Хага, наредили ареста на Путин