
Най-добрият ни сноубордист Радослав Янков остана втори в старта за световната купа в Рогла (Словения). Той бе победен във финала с едва 12 стотни от швейцареца Невин Галмарини. За третото място представителя на домакините Жан Кошир надви австриеца Андреас Промегер.
На 1/8-финала Радо се справи с канадеца Дерън Гарднър. След това победи с 20 стотни с Дарио Кавизиел (Швейцария), а на 1/2-финала надви с 4 стотни Промегер.
Радо си идва у на за стартове от Световната купа са в Банско в петък и неделя следващата седмица. Припомняме, талантът от Чепеларе навърши вчера 27 години и ни поздрави с горната снимка от Словения.
Следете новините ни в :




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните