Руснак е съперник на Григор Димитров при старта му в Индиън Уелс. Българинът започва директно от втория кръг и ще играе срещу победителя от двубоя Медведев - Южни. Мачът между двамата руснаци ще се играе след 21 часа наше време тази вечер.
Ако победи първия си съперник, родната звезда очаква двубой в трети кръг най-вероятно Джак Сок или Борна Чорач. Припомняме, Гришо никога не е прескачал този етап на Индиън Уелс.
На осминафиналите потенциален противник на най-добрият ни тенисист е поставеният под номер 6 хърватин Марин Чилич. По-тежките съперници при достигане до четвъртфиналите за Григор са Кей Нишикори, Сам Куери и Лука Пуй.
Жребият отпрати Григор Димитров в долната част на схемата, където са мегзвездите Новак Джокович, Рафаел Надал и Роджър Федерер.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни