Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се включи в набирането на средства за болно дете в САЩ.
Димитров дари свой чифт маратонки с автограф за благотворителен търг, а състезателните му обувки впоследствие бяха продадени за четирицифрена сума.
Тя ще отиде за лечението на 9-годишния Люк Сайгел, пострадал при инцидент с количка за голф през 2015 г.
Димитров очаква името на първия си съперник в турнира Индиън Уелс. Българинът е считан за един от фаворитите заради отличната си серия от началото на годината - 16 победи, 2 загуби.
От началото на годината Григор спечели два турнира - в Бризбейн и София, и достигна до 1/2-финал на Аустрелиън оупън.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни