Руски гражданин, постоянно пребиваващ в България, е задържан за 72 часа по обвинение за държане и разпространение на наркотици.
Той е бил спипан на 26 септември при проверка на "Тойота Приус" на столичния бул. „Искърско шосе“. 45-годишният руснак превозвал в колата си различни по големина пликове с растителна маса и бяло прахообразно вещество - почти килограм марихуана и 44 грама амфетамин, съобщи МВР.
От справката за съдимост е видно, че обвиняемият не е осъждан, посочиха от Софийската градска прокуратура.
Предстои СГП да внесе в съда искане за налагане на постоянна мярка за неотклонение „задържане под стража".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни