Футболният отбор на ЦСКА ще изиграе две контроли в Либия.
"Червените" заминават на 17 февруари, като два дни по-късно ще играят с Ал Насър (Бенгази), а на 21 февруари с Ал Ахли (Триполи).
В първенството на Либия тимът от Бенгази е девети, а този от от Триполи втори в класирането.
От двата либийски клуба са изпратили официална покана на "армейците" за участие в тристранен турнир, като поемат всички разходи по престоя на българския отбор и пътуването до там.
Състезанието е по повод година от революцията в Либия на 17 февруари 2011 г..
Мачовете ще се играят на стадион "Бенина".
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец