Секссимволът на голфа при дамите Пейдж Спиранак емоционално призна на пресконференция в Дубай преди местния турнир Ladies Open, че е получавала смъртни заплахи по интернет.
Това се случило след ранното отпадане на същия турнир преди година. Всичко започнало с обиди, но после стигнало и до смъртни заплахи за секси американката, която направи професионалния си дебют именно в Дубай.
"Никой не обръща внимание на тези неща в интернет, а това е голям проблем. Това изобщо не е смешно или забавно", каза през сълзи на пресконференцията 23-годишната голфърка.

Заради заплахите тя изпаднала в депресия и се наложило да я успокояват, но е успяла да се възстанови и е готова отново да излезе с едни гърди напред пред конкуренцията.
"Ето, аз преживях всичко това и отново съм тук. Не е важно какви резултати ще постигна, важното е, че преодолях страховете и депресията за мъка на хейтърите", завърши бойко Пейдж.



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19507
4
08.12 2016 в 16:42
19056
3
08.12 2016 в 15:19
1
08.12 2016 в 11:05
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Поразен от Украйна танкер заседна край бреговете на Ахтопол
Не е Нобел, но все е нещо: ФИФА даде купа и медал за мир на Тръмп
Ватиканът не позволи на жени да стават дякони
Не е Нобел, но все е нещо: ФИФА даде купа и медал за мир на Тръмп
Песента, която милиони руснаци тайно припяват и плаши Путин