Първата ракета на България Григор Димитров запази 17-ата си позиция в световната ранглиста на мъжката тенис асоциация (АТР).
Роджър Федерер пък измести Анди Мъри от второто място в световната ранглиста на АТР. Маестрото снощи триумфира на турнира в Синсинати след като размаза световния номер едно Новак Джокович в два сета 7-6 (7-1), 6-3.
34-годишният Федерер се справи доста лесно със съпротивата на Ноле след час и половина игра. В преките двубои между двамата швейцарецът вече води с 21-20. За Федерер това бе пета титла за сезона и 87-а в кариерата му.
В хода на турнира в Синсинати той се справи и с Мъри и сега го измества от второто място в ранглистата. Това е и единствената промяна в Топ 10.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел