Емоционално изпълнение на химна на Бразилия разплака футболистите на отбора преди първия мач от Мондиала между домакините и Хърватия.
60 000 на "Арена Коринтианс" и вероятно милиони пред телевизионните екрани изпълниха заедно химна на Бразилия преди първия и откриващ двубой на страната от най-големия футболен форум.
Емоцията бе изписана по лицата на вратаря на тима Жулио Сезар, звездата Неймар, капитана Тиаго Силва и защитника Давид Луис, които с държанието си показаха, че осъзнават колко е важно Световното първенство по футбол за цяла Бразилия и какви очаквания има към отбора на "Селесао".
Интересна бе и реакцията на натурализирания бразилец в отбора на Хърватия Едуардо да Силва, който също пееше с всички бразилци, независимо, че защитава цветовете на балканския народ.
Към края на песента инструментала спря, но публиката и футболистите прочувствено изпълниха химна докрай и запечатаха първия от най-запомнящите се моменти от тазгодишния Мондиал.
Ако имате какво да кажете на тема "Мондиал 2014", може да го направите в новата игра на OFFNews! Направете видео коментар и го качете в OFFTube и може да спечелите Sony Xperia M и Sony Xperia Tablet Z.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14.06 2014 в 01:01
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
13.06 2014 в 20:09
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
13.06 2014 в 19:50
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни