Министър-председателят акад. Николай Денков и вицепремиерът и министър на външните работи Мария Габриел ще се срещнат днес с държавния секретар на САЩ Антъни Блинкен в Мюнхен.
Срещата ще се проведе по време на Мюнхенската конференция по сигурността, която продължава до 18 февруари.
За 60-а поредна година събитието в баварската столица ще събере световните политически лидери, които ще разискват по най-належащите проблеми на международната сигурност.
Мария Габриел е на работно посещение в Париж, където вчера се срещна с колегата си - министър на външните работи на Франция Стефан Сежурне.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец