Основателят на Twitter Джак Дорси разкри в ТВ шоу, че има намерение да се кандидатира за кмет на Ню Йорк.
В неделното тоук шоу, в което призна за своите намерения, Джак каза, че е влюбен в енергията на Ню Йорк.
Настоящият кмет на града Майкъл Блумбърг смята да се оттегли от поста си на 1-ви януари 2014г.
Всъщност това не е първия път, в който Джак има подобни намерения. През 2011 г. отново имаше подобни слухове, като тогава дори се коментираше, че Дорси дори е търсил съвет от Блумбърг, който му казал: "Първо спечели много пари."
Джак Дорси е познат също и като основател на кредитната система за разплащания "Square". Основателят на Twitter разкри и за какво обича да пише в социалната си мрежа: "Аз съм от хората, които пишат какво закусва, обядват и как се чувства. За някои хора е безсмислено и безполезно, но майка ми се чувства добре, като знае, че съм обядвал."
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец